Поделиться:

До кінця року в Києві капітально відремонтують 40 бюветних комплексів і побудують 8 свердловин для відновлення роботи бюветів.

 Міська влада виділила 17,5 млн. грн. на проведення робіт на бюветних комплексах столиці, так як якісна питна вода залишається одним з пріоритетних питань, інформує eizvestia.com/uk/news-ukr.

«Ми поставили собі за мету за три роки відновити нормальну роботу всіх бюветних комплексів, яких в місті зараз 187. Вода в них чиста, якісна і безкоштовна. Це особливо важливо в умовах підвищення цін на централізоване водопостачання», – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв під час інспекції ремонтних робіт бювету на вул. Наумова, 27.

У минулому році в столиці не працювало близько 70 бюветів, з тих пір відремонтували 35 і побудували 2 свердловини. У цьому році на 33 бюветах пробурять нові свердловини, ще на 4 проведуть капремонт.

«Планується виготовлення проектної документації на 10 нових свердловин, будівництво 8 свердловин. Одну вже побудували – на вул. Освіти, 5», – додав Пантелєєв. Роботи на інших завершать до 30 листопада. Ще планується провести капітальний ремонт 40 бюветних комплексів.

Читать полностью на http://eizvestia.com/uk/news_kiev-ukr/full/673-u-kiyevi-pokrashhitsya-yakist-vodi